Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kardynał Dziwisz w Międzyrzecu. Witały go tysiące mieszkańców

Utworzony przez mieszkaniec, 24 sierpnia 2010 r. o 14:35
Moje zdanie jest takie. Dziwisz to postać wielka i powszechnie szanowana. Jednak przez udział w kampanii wyborczej rozmienia się na drobne (lub jak wolą inni sprzedaje się za grosze). Przez tyle lat bycia z największym z Polaków powinien wyrobić w sobie poczucie tego co wypada a co nie dostojnikowi kościoła. Powinien przewidzieć że jego wizyta wywoła dyskusję nad celowością i czasem wizyty. Gdyby był prawdziwym mężem stanu to przyjąłby honorowe obywatelstwo Międzyrzeca po wyborach. Może został w jakiś sposób zmanipulowany? Chociaż wątpię za długo żyje i nie jedno widział. Nie ma więc co się obruszać że ludzie gadają. Jak mówi przysłowie "jak cię widzą tak cię piszą".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Moje zdanie jest takie. Dziwisz to postać wielka i powszechnie szanowana.
Powszechna to jest tylko pycha adoratorów panów w sukienkach i przekonanie o popularności swojego pożądania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan socjolog napisał:
Powszechna to jest tylko pycha adoratorów panów w sukienkach i przekonanie o popularności swojego pożądania.
Czymże jest ten przedmiot pożądania Panie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Psy cholog napisał:
Czymże jest ten przedmiot pożądania Panie ?
Panowie w sukienkach i ich jedynie słuszna wizja świata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Od Elementarza napisał:
Panowie w sukienkach i ich jedynie słuszna wizja świata.
Manie trzeba leczyć, pomoże Ci psy chiatra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem jeszcze pod wrażeniem wczorajszej uroczystości.Bardzo się cieszę i dziękuję Opatrzności,że zaplanowany przez grupę perfidnych mieszkańcow protest przeciwko samorządowi miasta, spalił na panewce.Ich diabelski pomysł nie powiódł się.Nie wyszło Wam Panowie.Skręcało Was ze złości,ale wyżej głowy nie podskoczysz.Takie szumne zapowiedzi i taki marny efekt.hi hi hi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go%C5%9B%C4%87 napisał:
Jestem jeszcze pod wrażeniem wczorajszej uroczystości.Bardzo się cieszę i dziękuję Opatrzności,że zaplanowany przez grupę perfidnych mieszkańcow protest przeciwko samorządowi miasta, spalił na panewce.Ich diabelski pomysł nie powiódł się.Nie wyszło Wam Panowie.Skręcało Was ze złości,ale wyżej głowy nie podskoczysz.Takie szumne zapowiedzi i taki marny efekt.hi hi hi.
ziutek ty naprawdę nie jesteś zbyt bystry... żadnego planu nie było, bo ja to tak sobie napisałem, aby ciebie podqrwić, a ty to kupiłeś! już w niedzielę wiedziałem po twoich gadkach, że łykasz ten mój bajer o proteście z transparentami i walisz w gacie, co to będzie... oj ziuk, ziuk... daj sobie czasem na luz w tej twojej odnowionej piwniczce, ale tak porządnie, po chłopsku... bo nie myśl że to już koniec... koncert blisko, a ludzie ciebie pytają co robić, puszczać tam dzieciaki, czy nie... porozmyślaj trochę o ty ziutku drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ziutka napisał:
ziutek ty naprawdę nie jesteś zbyt bystry... żadnego planu nie było, bo ja to tak sobie napisałem, aby ciebie podqrwić, a ty to kupiłeś! już w niedzielę wiedziałem po twoich gadkach, że łykasz ten mój bajer o proteście z transparentami i walisz w gacie, co to będzie... oj ziuk, ziuk... daj sobie czasem na luz w tej twojej odnowionej piwniczce, ale tak porządnie, po chłopsku... bo nie myśl że to już koniec... koncert blisko, a ludzie ciebie pytają co robić, puszczać tam dzieciaki, czy nie... porozmyślaj trochę o ty ziutku drogi.
głupków nie sieją,sami się rodzą.Ani ja Ziutek ,ani twój kumpel ,tępogłowcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zebrała się tu kupa idiotów, która nie ma co robić tylko krytykować. Nieudacznicy! Nic mądrego nie potraficie napisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Zebrała się tu kupa idiotów, która nie ma co robić tylko krytykować. Nieudacznicy! Nic mądrego nie potraficie napisać.
Witamy w kupie Kamilku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go%C5%9B%C4%87 napisał:
Jestem jeszcze pod wrażeniem wczorajszej uroczystości.Bardzo się cieszę i dziękuję Opatrzności,że zaplanowany przez grupę perfidnych mieszkańcow protest przeciwko samorządowi miasta, spalił na panewce.Ich diabelski pomysł nie powiódł się.Nie wyszło Wam Panowie.Skręcało Was ze złości,ale wyżej głowy nie podskoczysz.Takie szumne zapowiedzi i taki marny efekt.hi hi hi.
Drogi Ziutku, ja osobiście wizytą jestem zawiedziony. Liczyłem na większą akcje promocyjną dotyczącą wizerunku osób Naszego Burmistrza i Naszego Dziekana. Liczyłem, że Drogi Gość: -Z pokropkiem nawiedzi jeziorka -Pospaceruje po molo technicznym -Wdrapie się na przyszłą górę narciarską -Zażyje kąpieli na kartoflance -Zwizytuje teren prywatnej stanicy -Odda się przyjemności chwilowego relaksu przed domkiem letniskowym na kółkach -W zacisznym sąsiedztwie podje na obiado-kolację rybki z jeziorek -Spędzi noc w luksusowych warunkach przyczepy kempingowej -Wpisze się do księgi pamiątkowej prywatnego stowarzyszenia Przecież można to wszystko było DODAć od programu wizyty i wtedy to miałoby jakiś sens marketingowy w związku z wyborami na burmistrza! A tak to co? Liczyłem, że Nasz Burmistrz przejawi większą inicjatywę... Także Drogi Ziutku, NIE JESTEM DUMNY Z NASZEGO BURMISTRZA, bo mnie tym rozczarował! Jednak mam nadzieję, że te wszystkie uchybienia Naszego Burmistrza naprawi Nasz Prezes i dla celów PR wypełni punkt po punkcie ww. cele z kolejnym Drogim Gościem, który przybywa do Naszego Miasta na szczególne zaproszenie Naszego Prezesa. A propos, czy Nasz Burmistrz będzie witał z Małżonką przybywającą do nas Drogą Artystkę? Wiesz coś Ziutku o tym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Psycholog napisał:
Witamy w kupie Kamilku.
Wszystkie te zarzuty są trochę na wyrost oprócz jednego"jeśli cały pobyt Jego Eminencji był podporządkowany pamięci Papieża Jana PawłaII to wyłączenie z programu złożenia wieńca pod Jego Pomnikiem tylko dlatego,że trzeba by było wspomnieć budowniczego/ a nawet zaprosić przynajmniej pod pomnik/Ks. K.Korszniewicza można określić tylko jednym słowem -- wielkie ch.....two .Nigdy nie byłam fanką Infuata ale podziwiam go i szanuję za to wszystko co robił dla Międzyrzeca i okolic zupełnie bezinteresownie nie tak jak obecni włodarze tylko na wyborczy pokaz.Świadczy o tym też pominięcie w powitaniach/przynajmniej kościelnych/ Starosty bialskiego,który kocha powitania i reprezentowanie a tu taki dyskonfort /Eminencje nie wspomnieli imiennie obecnych włodarzy starostwa/,czyli wybory się rozpoczeły i będzie pretendował ktoś z miejscowych nieudaczników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Wszystkie te zarzuty są trochę na wyrost oprócz jednego"jeśli cały pobyt Jego Eminencji był podporządkowany pamięci Papieża Jana PawłaII to wyłączenie z programu złożenia wieńca pod Jego Pomnikiem tylko dlatego,że trzeba by było wspomnieć budowniczego/ a nawet zaprosić przynajmniej pod pomnik/Ks. K.Korszniewicza można określić tylko jednym słowem -- wielkie ch.....two .Nigdy nie byłam fanką Infuata ale podziwiam go i szanuję za to wszystko co robił dla Międzyrzeca i okolic zupełnie bezinteresownie nie tak jak obecni włodarze tylko na wyborczy pokaz.Świadczy o tym też pominięcie w powitaniach/przynajmniej kościelnych/ Starosty bialskiego,który kocha powitania i reprezentowanie a tu taki dyskonfort /Eminencje nie wspomnieli imiennie obecnych włodarzy starostwa/,czyli wybory się rozpoczeły i będzie pretendował ktoś z miejscowych nieudaczników?
No proszę nie kropkować, bo ja później nie wiem co to miało znaczyć. chodziło o chucpulstwo????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kardynał był przu pomniku Papieża
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
go%C5%9B%C4%87 napisał:
Kardynał był przu pomniku Papieża
kiedy i kto to widział? przed kolacją, czy po kolacji? w oficjalnym programie nic o tym nie było, a powinien ten fakt być ujęty, ale jak się chce wykończyć ks. Infułata przemilczeniem, to każdy środek jest dobry..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daje się zauważyć że burmistrz Grzyb się rozwija: --kampanie z 2006r. firmował osobą księdza testatora /od spadku na bibliotekę LO/ --pomnik żydowski w 2009r. odsłaniał biskup miejscowy --pomnik z gruzu berlińskiego w 2010r. odsłaniał kardynał krakowski Co to się będzie działo w kolejnej kadencji? W kolejności są teraz: prymas, nuncjusz papieski i sam papież... Ale kolejna, trzecia kadencja takiego rozmachu zwiastuje "czas ostateczny", więc może wybierzmy na burmistrza kogoś z mniejszym rozmachem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja uważam że na stadionie Dziwisza "witało" góra 900-1000 osób, nie więcej. Tłumów na trybunach nie było. Czasami na ważne mecze Huraganu przychodzi więcej ludzi. Ciekawe ile ludzi przyjdzie na stadion na koncert DODY organizowany przez dyrektora Szczerbickiego? Pewnie na koncercie DODY będą tysiące, ależ wtedy afront spotka proboszcza z Mikołaja. Chyba że proboszcz podejdzie do tematu ambicyjnie i jakiś mocny protest zorganizuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja uważam że na stadionie Dziwisza "witało" góra 900-1000 osób, nie więcej. Tłumów na trybunach nie było. Czasami na ważne mecze Huraganu przychodzi więcej ludzi. Ciekawe ile ludzi przyjdzie na stadion na koncert DODY organizowany przez dyrektora Szczerbickiego? Pewnie na koncercie DODY będą tysiące, ależ wtedy afront spotka proboszcza z Mikołaja. Chyba że proboszcz podejdzie do tematu ambicyjnie i jakiś mocny protest zorganizuje?
Nie było tłumów? Człowieku chyba byłeś w jakimś innym miejscu. Ludzie stali jeden przy drugim. Nie było gdzie ręki wsadzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil napisał:
Nie było tłumów? Człowieku chyba byłeś w jakimś innym miejscu. Ludzie stali jeden przy drugim. Nie było gdzie ręki wsadzić.
Gdzie były te tłumy? Maksymalnie było 1200 osób to wszystko. I znaczna część z nich przyszła z obowiązku bycia np. dzieci, młodzież, sportowcy itd. Patrząc na to powitanie kardynała Dziwisza z punktu widzenia dziekana międzyrzeckiego ks. Brzozowskiego (organizator ze strony kościelnej) można powiedzieć że to ogromna porażka dziekana w pracy duszpasterskiej i administracyjnej w dekanacie, bo przyszła tak niewielka ilość wiernych, pomimo takiej zmasowanej akcji informacyjnej (prawie że akcji propagandowej). Dla przypomnienia Dekanat Międzyrzecki składa się z 11 parafii w których jest około 40 tysięcy wiernych, więc wychodzi na to że kardynała Dziwisza przyszło witać i zobaczyć tylko ok. 2 proc. wiernych z całego dekanatu. Czy to są te tłumy wiernych? Czy to jest ten sukces? Liczby mówią za siebie, TO JEST PORAŻKA TEGO DZIEKANA. Dlatego starym sposobem propagandowym porażkę trzeba przykryć propagandą i stąd te "tłumy". I to jest przykre, bo tylko prawda nas może wyzwolić z tych szatańskich sideł masowego ogłupiania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ależ sobie Międzyrzec wybrał honorowego obywatela ! zwykłego kapciowego ! beztalencie które całą karierę zawdzięcza temu że był przydupasem Papieża ! A jak Papież zmarł to Rzym miał problem co zrobić z tym miernotą, więc wysłał go do Polski. A tutaj w ciągu roku ze zwykłego kapciowego zrobiono z niego KARDYNAłA ! Mój ty Boże ! Kapciowy matoł Kardynałem ! Toż to zwykły Nikodem Dyzma ! Słowa po polsku bez kartki sklecić nie potrafi, bełkocz coś pod nosem niezrozumiale, ślina na gębie jak u pijaka, morda tłusta jak z ula wyjęta... No koszmar ! A jeszcze tego mu nie daruję że nie uszanował woli zmarłego Papieża i nie zniszczył Jego osobistych notatek.I tego że stawał w obronie judaszy TW w Kościele a glebił ks. Zaleskiego. A Lecha Kaczyńskiego głupek pochował na Wawelu nie wiadomo po co, chyba tylko w celu wywołania kłótni w narodzie w dniach żałoby. I jeszcze tchórz bał się przyznać że to on podjął tę decyzję ! Żałosna postać ! I takie zero jest główną personą w naszym Kościele ! A co on ma wspólnego z waszym Międzyrzecem że mu ten wasz Grzyb dał to obywatelstwo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...